wtorek, 12 lutego 2019

Pamiętasz swoje najbardziej zaskakujące a może zabawne walentynki?


Pamiętasz swoje najbardziej zaskakujące a może zabawne walentynki? Takie, które pozostają w sercu, w myślach na całe życie? Ja mam takie jedno wspomnienie. Teraz to anegdota, którą pewnie z sentymentem kiedyś opowiem swoim dzieciom.

Męża poznałam dziewięć lat temu, w styczniu. To były nasze pierwsze walentynki. W styczniu, tak to istotne, bo to był dopiero początek naszej znajomości. Ciągła tęsknota za sobą, spocone ręce na samą myśl o następnym spotkaniu, endorfiny i motyle w brzuchu, a jednocześnie lekka nieśmiałość.

I wiecie co się stało? Przystojny, młody mężczyzna z bujną fryzurą zabierał mnie na wymarzone randki. Razem oglądaliśmy filmy na jego starej leżance do późnych godzin nocnych. Wspólnie spędzany czas zawsze szybko mijał…
Aż nadszedł dzień walentynek, dzwonek do drzwi. Wielki bukiet, kwiaty piękne. I co? Mężczyzna inny! Nie ma włosów. Fryzura na jeżyka. Ale jak to? Co się stało…? Przez kilka dni nie mogłam się przyzwyczaić do tej metamorfozy mojego przyszłego męża. Teraz razem się z tego śmiejemy. A komplet kolczyków jest do dziś.
A jakie są Wasze walentynkowe wspomnienia? Teraz możecie zaplanować z nami niespodziankę na Walentynki 2019. Przygotowaliśmy z tej okazji wyjątkową promocję: do 20% mniej za wymarzone łóżko metalowe. Kolekcja Lak System poleca się zarówno dla niej, dla niego, jak i dla nich! Na Walentynki i na długo po!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Masz pytania? Chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *