piątek, 15 stycznia 2016

Łóżeczko dla lalek w pokoju dla dzewczynki

Pomysłów na aranżację pokoju naszych pociech jest mnóstwo. Portale związane z tematyką dziecięcą podsuwają gotowe projekty, a mamy blogerki wymieniają się sugestiami i zdjęciami. W przeważającej liczbie głosów pojawia się wspólna myśl, by przygotowując pokój dla dziecka kierować się jego wiekiem oraz możliwościami.
Pokoik dla dziecka powinien być zatem praktyczny i użyteczny. Pamiętajmy o przestrzeni zabawowej, miejscu w którym dziecko swobodnie będzie się czuło organizując je według swoich pomysłów. Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Raz będzie to mały sklepik, innym razem zakład fryzjerski dla lalek. Ważne, by dziecko miało szansę samodzielnej zabawy i rozwoju.
Ważną kwestią jest także kolorystyka pokoju, mebli oraz innych elementów wyposażenia jak np. firanek, zasłon etc. I choć pomysłów jest naprawdę wiele, obserwuje się ostatnio powrót do naturalnych kolorów. Królują beże i szarości uzupełnione bogatszą kolorystyką dodatków. Takim właśnie dodatkiem w przypadku pokoju dla dziewczynki może być np. łóżeczko dla lalek. Niektóre z nich, jak łóżeczka Lak System z kolekcji Baby Line z pewnością zainspirują nie tylko małą damę, ale też jej dorosłą mamę. Malowane w lakierni producenta mogą na życzenie otrzymać dowolną barwę. Zobaczcie:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Masz pytania? Chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *