piątek, 8 stycznia 2016

Kolekcja Baby Line - łóżeczka dla lalek, maskotek i pupili od Lak System


Zapraszamy do bajkowego świata, świata fantazji i niezwykłych wrażeń, który przeniesie Was do krainy dziecięcych wspomnień i baśni. Prezentujemy magiczną kolekcję łóżeczek dla lalek, maskotek i pupili. Ręcznie wykonane, w całości spawane będą cieszyć nie tylko dzieci, ale też ich rodziców. Solidne w konstrukcji, delikatne w formie, pokoleniami będą spełniać życzenie każdej dziewczynki o cudownym łóżeczku dla lalek. Łóżeczka z kolekcji Baby Line:
- pięć fantastycznych wzorów
- polska produkcja,
- wykonane z metalu,
- malowane proszkowo na wybrany kolor

Wymiary w zależności od wzoru (ok):
długość 48 cm,
szerokość 36 cm,
wysokość 43 cm,

Waga od 3,5 kg do 5,7 kg
Przeznaczenie: łóżeczko dla lalek, maskotek, pluszaków, legowisko dla kota, psa.
Przeznaczenie: dzieci w wieku od 3 lat.
Łóżeczko dostępne bez dekoracji.


Dzięki metodzie proszkowej w procesie malowania nie wykorzystujemy rozpuszczalników, a tym samym powłoka malarska jest ekologiczna i w pełni bezpieczna dla ludzi oraz środowiska. Taka metoda lakierowania pozwala także otrzymać grubą powłokę bez zacieków i nierówności. Jest ona jednocześnie trwała i odporna na zrysowania, co ma ogromne znaczenie wśród najmłodszych użytkowników. Bogata paleta ciepłych pastelowych kolorów ucieszy każdą młodą księżniczkę i sprawi, że w pokoju dzięcięcym znajdzie się przytulny kącik dla lalek, czy ulubionych maskotek.


Łóżeczka Lak Systemz kolekcji Baby Line to też propozycja fantastycznego legowiska dla Waszych pupili. Idealnie sprawdzą się jako posłanie dla kota lub szczeniaka. 
Zapraszamy serdecznie do zakupów na www.laksystem.pl 


Produkt polski, wyprodukowany w warsztacie Lak System w Lubiechowej na Dolnym Śląsku.
Produkt spełnia wymagania prawne Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14.11.2003 roku w sprawie zasadniczych wymagań dla zabawek.
Produkt można zamówić bez rejestracji lub telefonicznie pod nr 730-777-125.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Masz pytania? Chętnie udzielimy wyczerpujących odpowiedzi

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *